OFERTA PRODUKTÓW

Artykuły BHP + odzież robocza + obuwie ochronne

Oferujemy Państwu ponad kilka tysięcy produktów służących do ochrony zdrowia i życia pracownika. Większość z nich znajduje się w stałej sprzedaży, część jest na zamówienie – czas realizacji nie przekracza 14 dni roboczych.

Zakres oferty:

OCHRONA GŁOWY: hełm ochronne, hełmy do pracy na wysokości, hełmy antystatyczne, lekkie ochronne hełmy przemysłowe, osłony twarzy, czapki z daszkiem, czapki drelichowe, czapki zimowe

OCHRONA SŁUCHU: nauszniki, zatyczki do uszu, podajniki na zatyczki

OCHRONA OCZU I TWARZY: gogle ochronne, okulary ochronne, osłony twarzy

OCHRONA GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH: półmaski ochronne, maski ochronne pełnotwarzowe, filtry przeciwpyłowe, pochłaniacze, maseczki jednorazowe, aparaty tlenowe ucieczkowe, kombinezon gazoszczelny, mierniki wielogazowe i inne

OCHRONA RĄK: ponad 200 rodzajów rękawic – rękawice robocze, rękawice ochronne, rękawice biologiczne, rękawice antywibracyjne, rękawice elektroizolacyjne, rękawice termoodporne i inne

OCHRONA NÓG: obuwie robocze, obuwie ochronne, obuwie specjalistyczne, ochrony kolan, osłony na obuwie (gumowce robocze, gumofilce, trzewiki robocze, sandały robocze, buty zimowe ochronne, buty bezpieczne)

APTECZKI pierwszej pomocy, wkłady do apteczek (uzupełnienia)

ODZIEŻ ROBOCZA i OCHRONNA

Oferujemy Państwu możliwość zakupu kompletnej odzieży dla pracownika, a nasi specjaliści ds. BHP do każdego zakupu udzielają bezpłatnej porady i oceny, czy zamawiana odzież robocza spełnia odpowiednie wymagania prawne i normy przewidziane na danym stanowisku pracy.

Zakres oferowanej odzieży roboczej: 

komplety robocze letnie i zimowe, kombinezony robocze, kurtki ochronne letnie i zimowe, spodnie robocze do pasa i ogrodniczki, letnie i ocieplane, kamizelki, bezrękawniki, ocieplacze pod kurtkę, bluzy ochronne, polary, odzież ostrzegawcza, kamizelki odblaskowe, fartuchy ochronne, przednie, zapaski, t-shirty, koszulki polo, koszule flanelowe, kalesony oraz podkoszulki, kombinezony przeciwchemiczne, malarskie i inne.

USŁUGI ZWIĄZANE ZE ZNAKOWANIEM ODZIEŻY

Oferujemy usługi haftu, flexu oraz naszywek na odzieży roboczej, Usługi te wykonujemy wyłącznie dla produktów zakupionych w naszej firmie. Aby wycenić koszty znakowania, należy przesłać na nasz adres mailowy zapytanie podając ilość poszczególnych usług oraz załączając grafikę.

SPRZĘT DO PRACY NA WYSOKOŚCI i GŁĘBOKOŚCI (marki PROTEKT, REIS)

Proponujemy Państwu sprawdzony od 10 lat, profesjonalny i solidny sprzęt do pracy na wysokości. Wyróżnia się on trwałością oraz wygodą użytkowania – odpowiednia konstrukcja zapewnia pełną swobodę ruchów, jednocześnie odpowiednio chroniąc przed upadkiem z wysokości. Wykonany jest zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa z nowoczesnych materiałów, takich jak poliamid, poliester i stal.

W ofercie znajduje się kilka tysięcy produktów, które doskonale się uzupełniają i w zależności od warunków pracy, mogą tworzyć odrębne, dopasowane do sytuacji rozwiązania chroniące pracownika przed upadkiem z wysokości.

To gwarancja bezpieczeństwa i pewności w każdej sytuacji.

Pracodawcy, którzy nie zabezpieczą odpowiednio swoich pracowników, narażeni są na surowe sankcje karne oraz ogromne odszkodowania finansowe. Aby uniknąć tragicznych skutków niewłaściwe rozumianych oszczędności.

ZABEZPIECZ PRACOWNIKA I MIEJSCE PRACY ODPOWIEDNIM SPRZĘTEM.

Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą w dobrze odpowiedniego sprzętu do konkretnej sytuacji na stanowisku pracy. Specjalizujemy się w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań asekuracyjncyh chroniących pracowników przed upadkiem z wysokości na budowach (dobieramy zestawy niezbędnego sprzętu). Dotyczy to zarówno ochron indywidualnych jak i zbiorowych.

Przygotowujemy również rozwiązania dla nietypowych warunków pracy (np. nowoczesna architektura, niestandardowe konstrukcje). Nasi inżynierowie oraz specjaliści ds. BHP mogą dla Państwa przygotować również Instrukcję Bezpiecznego Wykonywania Robót (IBWR) dla tych rozwiązań oraz przeszkolić pracowników z użytkowania sprzętu.

Wielką zaletą tego rozwiązanie jest oszczędność pieniędzy – proponujemy optymalne rozwiązania (minimum sprzętu, który jednak zapewni całkowitą ochronę pracownikowi i nie będzie przypadkowym zakupem kilku szelek, linek itp.).

Indywidualny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości wymaga okresowych przeglądów kontrolnych, co najmniej raz w roku lub częściej w zależności od intensywności ich użytkowania.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331

ZAMÓWIENIA: 

 

www.bhpsprzedaz.pl

Koszyk sklepu www.bhpsprzedaz.pl