Półbuty robocze i sandały robocze COFRA

Półbuty robocze i sandały robocze COFRA

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331

ZAMÓWIENIA: 

RABATY dla hurtowych zakupów! 

Sandały robocze COFRA BRC-BRENTA
Sandały robocze COFRA BRC-BRENTA

SANDAŁY ROBOCZE COFRA BRC-BRENTA

LINIA COFRA TECHNO BASIC

Przewiewne sandały NEW BRENTA są idealne do codziennego noszenia w pracy. Obuwie wykonane jest z dziurkowanego zamszu (pokrycie), jako wyściółkę zastosowano przewiewną tkaninę, która zapobiega otarciom i wchłania pot. Wkładka wewnątrz obuwia roboczego jest antystatyczna i pokryta tkaniną. Można ją wymieniać dla zachowania higieny stóp oraz wtedy, gdy się zużyje. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Obuwie ma wewnątrz stalowy podnosek chroniący stopę przed zgnieceniem oraz stalowe wzmocnienie śródstopia, co ma zapobiegać przekłuciu stopy.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, ROZMIARY: 36-48, Kategoria obuwia: S1P SRC

Sandały robocze COFRA BRC-DON
Sandały robocze COFRA BRC-DON

SANDAŁY ROBOCZE COFRA BRC-DON

LINIA COFRA TECHNO BASIC

Przewiewne sandały NEW DON są idealne do codziennego noszenia w pracy. Wykonane są z dziurkowanej skóry. Wyściółkę obuwia wykonano z przewiewnej tkaniny, zapobiegającej otarciom i wchłaniającej pot. Wkładka wewnątrz obuwia roboczego jest antystatyczna i pokryta tkaniną. Można ją wymieniać dla zachowania higieny stóp oraz wtedy, gdy się zużyje. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Obuwie ma wewnątrz stalowy podnosek chroniący stopę przed zgnieceniem oraz stalowe wzmocnienie śródstopia, co ma zapobiegać przekłuciu stopy.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, ROZMIARY: 36-48, Kategoria obuwia: S1P SRC

Buty robocze COFRA BRCFRANKLIN
Buty robocze COFRA BRC-FRANKLIN

BUTY ROBOCZE COFRA BRC-FRANKLIN DLA ELEKTRYKÓW

LINIA COFRA SPECIALS

Sandały dla elektryków wykonane z niezwykle przewiewnej tkaniny nylonowej AIR FREEDOM oraz MICROTECH (pokrycie obuwia roboczego). Wyściółkę wewnętrzną wykonano w 100% z poliamidu – jest ona przewiewna, absorbuje pot i przeciwdziała otarciom. Wkładka o kształcie anatomicznym wspiera śródstopie, a wykonana została z miękkiej pianki poliuretanowej i pokryta tkaniną, jest antystatyczna. Można ją wymieniać dla zachowania higieny stóp oraz wtedy, gdy się zużyje. Podeszwę obuwia wykonano z poliuretanu. Obuwie robocze ma skórzany, wzmocniony, kompozytowy podnosek buta oraz antyprzebiciową wkładkę APT.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, ROZMIARY: 39-48, Kategoria obuwia: SB E P FO SRC

Buty robocze COFRA BRCJUNGLE
Buty robocze COFRA BRC-JUNGLE

PÓŁBUTY ROBOCZE BRC-JUNGLE

LINIA COFRA SPECIALS

Buty robocze dla branży elektronicznej i materiałów wybuchowych, rezystancja 0,75-35MOhm. Pokrycie obuwia wykonano z wytłaczanej skóry, a wyściółkę z materiału SPHERA w 100% z poliamidu, co zapewnia dużą odporność na otarcia, a jednocześnie przewiewność. Buty zapinane są na rzep. Wkładka obuwia roboczego jest wykonana z miękkiej pianki poliuretanowej i pokryta tkaniną. Jest antystatyczna, wymienna. Anatomiczny kształt wkładki wspiera śródstopie. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Obuwie posiada wzmocniony, kompozytowy podnosek oraz antyprzebiciową wkładkę APT.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, EN61340-5-1, ROZMIARY: 39-47, Kategoria obuwia: S1 P ESD SRC

Buty robocze COFRA BRCTIGRI
Buty robocze COFRA BRC-TIGRI

PÓŁBUTY ROBOCZE COFRA BRC-TIGRI

LINIA COFRA TECHNO BASIC

Przewiewne półbuty NEW TIGRI, idealne również do codziennego noszenia. Pokrycie obuwia wykonano z delikatnie dziurkowanego zamszu, dzięki czemu buty są przewiewne. Wyściółkę obuwia uszyto z przewiewnej tkaniny, zapobiegającej otarciom i wchłaniającej pot. Wkładka buta roboczego jest pokryta tkaniną, antystatyczna i wymienna. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Obuwie ma stalowy podnosek oraz stalowe wzmocnienie śródstopia.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, ROZMIARY: 36-48, Kategoria obuwia: S1P SRC

Buty robocze COFRA BRCVOLGA
Buty robocze COFRA BRC-VOLGA

BUTY ROBOCZE COFRA BRC-VOLGA

LINIA COFRA TECHNO BASIC

Półbuty bezpieczne NEW VOLGA wykonane z wodoodpornej skóry – pokrycie oraz z przewiewnej tkaniny, zapobiegającej otarciom i wchłaniającej pot – wyściółka. Antystatyczna, pokryta tkaniną wkładka zapewnia możliwość utrzymania higieny stopy, dzięki temu, że jest wymienna. Podeszwa wykonana jest z poliuretanu. Stalowy podnosek oraz stalowa wkładka w podeszwie chronią stopę przed zgnieceniem i przekłuciem.

KAT. OCHRONY: II, NORMY: EN20344, EN20345, ROZMIARY: 38-48, Kategoria obuwia: S3 UK SRC

 

 zakupy on-line: PÓŁBUTY I SANDAŁY ROBOCZE COFRA