Czapki z daszkiem

CZAPKI Z DASZKIEM

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331

ZAMÓWIENIA: 

RABATY dla hurtowych zakupów!

Czapka z daszkiem
Czapka z daszkiem

 

CZAPKI Z DASZKIEM (CZ)

Czapka ochronna wykonana z poliestru (65%) i bawełny (35%). Czapka jest usztywniana z przodu i ma usztywniany daszek. Jest zapinana na zatrzask z możliwością regulacji. Czapka zapewnia ochronę głowy przed promieniowaniem słonecznym. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 50 szt./karton 300 szt.

Czapka z daszkiem CZCOL
Czapka z daszkiem CZCOL

 

BAWEŁNIANE CZAPKI Z DASZKIEM CZCOL

Czapka ochronna z daszkiem z regulacją na rzep wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 290 g/m2. Czapka robocza jest usztywniana z przodu i ma usztywniany daszek. Jest zapinana na rzep. Czapka z daszkiem jest dostępna w białym kolorze z kolorowymi wstawkami co pozwala na jej dopasowanie do różnych kolorów odzieży. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Czapka z daszkiem CZFLUO
Czapka z daszkiem CZFLUO

 

DRELICHOWE CZAPKI Z DASZKIEM CZFLUO

Czapka drelichowa, zapinana na rzep, w kolorze fluorescencyjnym wykonana z poliestru (60%) i bawełny (40% ). Czapka ma usztywniany daszek i obszyta jest dookoła odblaskowym paskiem zapewniający doskonałą widoczność. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Drelichowa czapka z daszkiem CZFOREST_MO
Drelichowa czapka z daszkiem moro CZFOREST

 

CZAPKA DRELICHOWA Z DASZKIEM CZFOREST

Czapka z usztywnianym daszkiem i przodem, zapinana na rzep, z regulacją na rzep wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 175 g/m2. Zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Czapka z daszkiem CZFREE
Czapka z daszkiem CZFREE

 

CZAPKI DRELICHOWE Z DASZKIEM CZFREE

Czapka z daszkiem wykonana w 100% z poliestru o gramaturze 170 g/m2. Czapka z usztywnianym daszkiem i zapinana na rzep. Czapka jest przewiewna, jest idealna na ciepłe dni. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, a zmoczona szybko wysycha. Elastyczny materiał zapewnia dopasowanie do głowy. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 20 szt./karton 200 szt.

Czapka drelichowa z daszkiem CZLUX
Czapka drelichowa z daszkiem CZLUX

 

BAWEŁNIANE CZAPKI Z DASZKIEM CZLUX

Czapka z daszkiem z regulacją na rzep wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 290 g/m2,. Czapka ochronna ma usztywniany przód i daszek i przód, co zapewnia ładny wygląd przez długi czas użytkowania. Czapka świetnie chroni przed promieniowaniem słonecznym. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Drelichowa czapka z daszkiem CZMESH
Drelichowa czapka z daszkiem CZMESH

 

CZAPKI Z DASZKIEM CZMESH

Czapka siateczkowa z daszkiem wykonana w 50% z poliestru i w 50% z bawełny o gramaturze 175 g/m2. Czapka ma usztywniany przód i daszek i jest zapinana na rzep z możliwością regulacji. Tył czapki wykonany jest z siatki, co zwiększa komfort użytkowania – czapka zapewnia doskonałą ochronę przed promieniowaniem słonecznym i jest przewiewna. Idealna na upalne dni! Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 50 szt./karton 300 szt.

Drelichowa czapka z daszkiem CZPOP
Drelichowa czapka z daszkiem CZPOP

 

BAWEŁNIANA CZAPKA Z DASZKIEM CZPOP

Czapka z daszkiem w modnym fasonie wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 175 g/m2, Czapka ochronna ma usztywniany daszek i jest regulowana na rzep. Po bokach znajdują się otwory wentylacyjne zwiększające komfort użytkowania. Czapka doskonale chroni przed promieniowaniem słonecznym. Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Czapka ochronna z daszkiem CZSTRAP
Czapka ochronna z daszkiem CZSTRAP

 

BAWEŁNIANE CZAPKI Z DASZKIEM CZSTRAP

Czapka z daszkiem z regulacją na rzep wykonane w 100%  z bawełny o gramaturze 290 g/m2. Czapka ma usztywniany przód i daszek i jest zapinana na rzep. Wykończenie odblaskowym paskiem zapewniają doskonałą widoczność! Rozmiar czapki: 57-61 cm. Pakowanie: 1 szt./opak. 40 szt./karton 120 szt.

Drelichowa czapka z daszkiem CZTOP
Drelichowa czapka z daszkiem CZTOP

 

CZAPKI DRELICHOWE Z DASZKIEM CZTOP

Czapka drelichowa wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 290 g/m2. Czapka ma usztywniany daszek i przód czapki i jest zapinana na rzep. Czapka doskonale chroni przed słońcem. Uniwersalne połączenie kolorów pozwala dopasować je do różnych kolorów odzieży roboczej. Pakowanie: 1 szt./opak. 24 szt./karton 96 szt.

zakupy on-line: CZAPKI DRELICHOWE Z DASZKIEM