Zimowe czapki ochronne

ZIMOWE CZAPKI OCHRONNE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331

ZAMÓWIENIA:

RABATY dla hurtowych zakupów! 

zimowa czapka bawełniana
ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZBAW

ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZBAW

Czapka zimowa wykonana w 100% przędzy akrylowej o gramaturze 126 g/m2. Wywijana, dzięki czemu można regulować jej długość. Sprawdza się nie tylko zimą, ale również późną jesienią czy też wczesną wiosną.

 

Czapka zimowa CZBAW-THINSUL
Czapka zimowa CZBAW-THINSUL

 

ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZBAW -THINSUL

Czapka zimowa wykonana w 100% przędzy akrylowej, gram.126 g/m2. Ocieplana wkładką Thinsulate (gram. 140 g/m2), która zapewnia znakomitą izolację cieplną. Wywijana, co pozwala regulować jej długość. Jaskrawe kolory zapewniają dobrą widoczność – idealna dla drogowców.

Czapka polarowa czarna CZPOLTHINSULATE
Czapka CZPOL-THINSULATE

 

ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZPOL -THINSULATE

Czapka z polaru wykonana z tkaniny: powłoka 100% poliester o gram. 260g/m2, wyściółka Thinsulate o gram. 80 g/m2. Czapka jest wywijana, dzięki czemu można regulować jej długość.

Czapka zimowa CZBADU
Czapka zimowa CZBADU

 

ZIMOWA CZAPKA CZBADU

Czapka zimowa dwustronna. 100% przędza akrylowa, gram. 90 g/m2. Wywijana, dzięki czemu można regulować jej długość. Sprawdza się nie tylko zimą, ale również późną jesienią czy też wczesną wiosną. Drugi wzór po odwróceniu czapki na drugą stronę.

 

 

Czapka z daszkiem CZBAS
Czapka z daszkiem CZBAS

 

ZIMOWA CZAPKA Z DASZKIEM CZBAS

Czapka zimowa z daszkiem wykonana w 100% z przędzy akrylowej. Można ją nosić wiosną, jesienią i zimą.

Czapka zimowa CZMODERN
Czapka zimowa CZMODERN

 

 JASNOZIELONA CZAPKA ZIMOWA CZMODERN

Czapka ocieplana wykonana w 100% z przędzy akrylowej o gramaturze 50 g/m2.Czapka ochronna ma podwójną warstwę materiału, co daje lepszą ochronę przed zimnem. Czapka CZMODERN sprawdza się nie tylko zimą, ale również późną jesienią czy też wczesną wiosną.

Zimowa czapka bawełniana REIS CZPAS
Zimowa czapka bawełniana REIS CZPAS
CZARNO-NIEBIESKA CZAPKA ZIMOWA Z POLAROWĄ PODSZEWKĄ CZPAS

Czapka zimowa wykonana w 100% z przędzy akrylowej. Podszewka 100% poliester o gramaturze 140 g/m2. Dzięki polarowej podszewce doskonale chroni przed zimnem.

 

Czapka z daszkiem CZBAS
Czapka z daszkiem CZBAS

 

ZIMOWA CZAPKA Z DASZKIEM CZBAS

Czapka zimowa z daszkiem wykonana w 100% z przędzy akrylowej. Można ją nosić wiosną, jesienią i zimą.

 

Czapka polarowa czarna CZPOL
Czapka polarowa czarna CZPOL

 

ZIMOWA CZAPKA Z POLARU CZPOL

Czapka z polaru – 100% poliester. Czapka jest wywijana, dzięki czemu można regulować jej długość.

 

Kominiarka CZKOM
Kominiarka CZKOM

 

CZAPKA KOMINIARKA Z DWOMA OTWORAMI CZKOM

Czapka kominiarka z dwoma otworami na usta i oczy wykonana w 100% z akrylu.

Zakrywa szczególnie narażone na wiatr i mróz policzki oraz nos.

Czapka kominiarka CZKAKO
Czapka kominiarka CZKAKO

 

CZAPKA KOMINIARKA Z DASZKIEM I JEDNYM OTWOREM CZKAKO

Czapka kominiarka z daszkiem i jednym otworem wykonana w 100% z akrylu o gramaturze 130 g/m2. Doskonale zabezpiecza głowę przed utratą ciepła.

 

Czapka polarowa czarna CZOPOLAR
Czapka polarowa czarna CZOPOLAR

 

CZAPKA OCIEPLANA TYPU BASEBALL CZOPOLAR

Czapka wykonana została z polaru o gramaturze 280 g/m2. Polarowe uszy zapewniają dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem. Możliwość wywinięcia uszu do góry na czapkę.

Czapka kominiarka czarna CZKAS
Czapka kominiarka czarna CZKAS

 

CZARNA CZAPKA KOMINIARKA Z JEDNYM OTWOREM CZKAS

Czapka kominiarka z jednym otworem wykonana w 100% z akrylu. Kominiarka ochronna stosowana jest pod hełm ochronny. Doskonale chroni przed zimnem.

Czapka termoaktywna CZKOMBRU
Czapka termoaktywna CZKOMBRU

 

ZIMOWA CZAPKA KOMINIARKA CZKOMBRU 

linia BRUBECK PROTECT THERMOACTIVE

Kominiarka BRUBECK® wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny:71% poliamid, 29% poliester. Warstwa wewnętrzna wykonana z poliestru doskonale transportuje wilgoć do drugiej warstwy, która ma za zadanie odprowadzić ją na zewnątrz. Poliamid zawarty w warstwie zewnętrznej pełni funkcję termoizolacyjną oraz jest odporny na bakterie i grzyby, co zapewnia długotrwały komfort użytkowania. Połączenie mocnych włókien poliestrowych z rozciągliwym poliamidem zapewnia ochronę przed otarciami i czynnikami zewnętrznymi oraz odpowiada za idealne dopasowanie do kształtu głowy i szyi. Kołnierz chroniący okolice podbródka przed otarciami, a także wiatrem i chłodem. Delikatna dzianina o strukturze siatki w obszarze nosa i ust zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci i nie ogranicza słyszalności. Kominiarka znajduje zastosowanie zarówno w pracy, jak i w sportach zimowych. Testowana na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

Czapka uszanka CZO
Czapka uszanka CZO

 

GRANATOWA CZAPKA USZANKA CZO

Czapka zimowa uszanka wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 175 g/m2 z podszewką o gramaturze 100 g/m2. Czapka ochronna CZO ma uszy podpinane do góry, wykończone kożuszkiem o gramaturze 700 g/m2. Czapka CZO ma usztywniany daszek i jest ocieplana od środka kożuszkiem.

Zimowa czapka pod hełm CZHELM
Zimowa czapka pod hełm CZHELM

 

OCIEPLANA CZAPKA OCHRONNA POD HEŁM CZHELM

Czapka pod hełm ocieplana polarem z dodatkową odsuwaną osłoną dla ochrony szyi przed zimnem. Idealnie sprawdza się na mroźne, zimowe dni, chroniąc organizm przed wychłodzeniem. Tkanina: powłoka 100% poliester o gramaturze 48 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 120 g/m2, podszewka 100% poliester o gramaturze 180 g/m2.

Czapka zimowa CZOEXTREME
Czapka zimowa CZOEXTREME

 

GRANATOWA CZAPKA USZANKA CZOEXTREME

Czapka CZOEXTREME idealnie sprawdza się na mroźne, zimowe dni. Czapka ocieplana uszanka CZOEXTREME ma możliwość podpięcia uszów do góry. Czapka ochronna została wykonana z tkaniny: powłoka 100% poliester o gramaturze 240 g/m2, podszewka 100% poliester o gramaturze 190 g/m2, wyściółka 100% poliester. Uszy oraz przód czapki pokryte miękkim kożuszkiem o gramaturze 450 g/m2.

Termoaktywna czapka zimowa BRUBECK CZBRUPRO_B
Termoaktywna czapka zimowa BRUBECK CZBRUPRO_B

 

TERMOODPORNA, ODDYCHAJĄCA ZIMOWA CZAPKA CZBRUPRO

linia BRUBECK PROTEKT THERMOACTIVE

Termoaktywna czapka BRUBECK® wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny o składzie: 56% poliamid, 40% polipropylen, 4% elastan. Wewnętrzna warstwa polipropylenowa szybko odprowadza wilgoć, dzięki czemu skóra głowy pozostaje sucha nawet podczas intensywnej pracy. Zewnętrzna warstwa poliamidowa odpowiada za termizolację i utrzymanie optymalnej ciepłoty głowy, zapobiegając wyziębieniu. Bardzo elastyczna dzianina doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, zapewnia wysoki komfort i ochronę przed otarciami. Posiada właściwości antyalergiczne – nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz antybakteryjne – hamuje powstawanie brzydkich zapachów. Polecana do użytku pod kask, a także jako samodzielne nakrycie głowy dla pracujących w terenie. Testowana na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

 

Czapka uszanka czarna CZOPAPAFACE
Czapka uszanka czarna CZOPAPAFACE

ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZOPAPA-FACE

Czapka ocieplana uszanka z osłoną na twarz wykonana z tkaniny: powłoka 100% poliester o gram. 145 g/m2, podszewka 100% poliester o gram. 50 g/m2, wyściółka 100% poliester o gram. 80 g/m2. Przód czapki, uszy oraz tył pokryte miękkim kożuszkiem o gram. 310 g/m2. Osłona na twarz stanowi doskonałą ochronę ust, nosa i policzków przez mrozem i wiatrem. Istnieje możliwość podpięcia uszów do góry oraz pod brodę. Dodatkowe ocieplenie na uszy jeszcze lepiej chroni przed zimnem. IDEALNA NA MROŹNE DNI.

Czapka uszanka czarna CZOPAPAPUCH
Czapka uszanka czarna CZOPAPAPUCH

ZIMOWA CZAPKA BAWEŁNIANA CZOPAPA-PUCH

 

Czapka ocieplana uszanka z możliwością podpięcia uszów do góry oraz pod brodę. Czapka CZOPAPA-PUCH jest na zewnątrz wykończona szarym futerkiem. Uszy czapki są wykończone kożuszkiem o gramaturze 700 g/m2. Dodatkowe ocieplenie na uszy jeszcze lepiej chroni przed zimnem. Tkanina czapki: powłoka 100% bawełna o gramaturze 250 g/m2, podszewka 100% poliester o gramaturze 100 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 70 g/m2.

Czapka polarowa czarna CZOPOLA
Czapka polarowa czarna CZOPOLA

 

CZAPKA USZANKA REIS CZOPOLA

Czapka ocieplana uszanka idelnia na mroźne dni! Przód czapki, uszy oraz tył pokryte kożuszkiem o gramaturze 310 g/m2. Czapka została uszyta z materiału o składzie: powłoka 100% poliester o gramaturze 260 g/m2, podszewka 100% poliester o gramaturze 50 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 80 g/m2.

Czapka uszanka czarna CZOPAPA
Czapka uszanka czarna CZOPAPA

CZAPKA USZANKA CZOPAPA

 

Czapka ocieplana uszanka z możliwością podpięcia uszu czapki do góry oraz zapięcia ich pod brodą. Czapka CZOPAPA jest wykonana z polaru (poliester): powłoka 100% poliester o gramaturze 400 g/m2, podszewka 100% poliester o gramaturze 95 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 160 g/m2. Uszy oraz przód czapki pokryte miękkim kożuszkiem o gramaturze 80 g/m2. Czapka idealnie chroni głowę przed wyziębieniem.

Czapka zimowa CZOLUX
Czapka zimowa CZOLUX

 

ZIMOWA CZAPKA USZANKA CZOLUX

Czapka CZOLUX idealnie sprawdza się na mroźne dni. Ma usztywniany daszek i uszy podpinane do góry. Czapka zimowa uszanka wykonana z tkaniny: powłoka 100% poliester o gramaturze 180 g/m2, podszewka 100% bawełna o gramaturze 95 g/m2, wyściółka Thinsulate o gramaturze 40 g/m2. Na obszyciach kożuszek Thinsulate 100% akryl.

Czapka uszanka granatowa CZOLUXG REIS
Czapka uszanka granatowa CZOLUXG REIS
GRANATOWA CZAPKA ZIMOWA USZANKA CZOLUXG

Czapka CZOLUXG idealnie sprawdza się na mroźne dni. Jest ocieplana kożuszkiem wykonanym z bardzo wysokiej jakości tkaniny. Ma usztywniany daszek. Czapka zimowa uszanka wykonana z tkaniny: powłoka 100% poliester o gramaturze 400 g/m2, co zabezpiecza przed nasiąkaniem wodą, podszewka 100% bawełna o gramaturze 95 g/m2, wyściółka o gramaturze 80 g/m2. Uszy podpinane do góry wykończone kożuszkiem o gramaturze 40 g/m2.

zakupy on-line: ZIMOWE CZAPKI OCHRONNE