Odzież robocza linii PRO MASTER

Kolekcja odzieży z linii PRO MASTER:

Odzież ochronna PRO-MASTER
Odzież ochronna PRO-MASTER

 

BLUZA ROBOCZA PRO-J z systemem wentylacji pod pachami, wykonana z tkaniny o składzie: 65% poliester + 35% bawełna, gramatura 295-300 g/m2. Zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz dodatkowe rzepy.  Rękawy również są zapinane na rzepy, co pozwala na regulację i dostosowanie do wielkości nadgarstka. Bluza ochronna posiada 2 kieszenie na klatce piersiowej zapinane na rzep, 2 po bokach oraz dodatkową kieszeń na telefon komórkowy na rękawie bluzy.  W dole bluzy wszyto gumkę ściągającą zabezpieczającą przed wiatrem i pozwalającą na dopasowanie bluzy do sylwetki użytkownika. Bluza ochronna ma na plecach dodatkowe wstawki z materiału zwiększające komfort użytkowania.

www.bhpsprzedaz.pl/bluza-robocza-pro-j.html

www.bhpsprzedaz.pl/niebieska-bluza-ochronna-pro-j.html

KURTKA ROBOCZA ZIMOWA PRO-WIN-J Kurtka ochronna ocieplana wykonana z tkaniny: powłoka 65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 260 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 180 g/m2, podszewka 100% poliester 190T o gramaturze 70 g/m2. Kurtka zapinana jest za zamek błyskawiczny z dodatkowym zapięciem na rzepy. Rękawy zapinane na rzepy, dzięki czemu można je regulować. 2 kieszenie na klatce piersiowej zapinane na rzep oraz 2 po bokach. Na dole kurtki po bokach gumki ściągające, dzięki czemu kurtka nie odstaje i zabezpiecza przed wiatrem. Dodatkowe wzmocnienia materiałowe na łokciach.

www.bhpsprzedaz.pl/kurtka-robocza-ocieplana-prowinj.html

SPODNIE ROBOCZE DO PASA PRO-T zapinane na guzik i zamek błyskawiczny z gumką w pasie w tylnej partii, co zwiększa swobodę ruchów oraz umożliwia lepsze dopasowanie. Spodnie ochronne mają 2 kieszenie z tyłu na rzepy oraz 2 boczne, 1 kieszeń na nogawce na rzepy na akcesoria oraz 1 boczna podłużna. Dodatkowe kieszenie na wkładki nakolannikowe KING BEE. Końcówka do przypięcia kluczy. Tkanina: 65% poliester + 35% bawełna, gramatura 295-300 g/m2.

www.bhpsprzedaz.pl/spodnie-robocze-do-pasa-prot.html

www.bhpsprzedaz.pl/niebieskie-spodnie-robocze-do-pasa-prot.html

SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI PRO-B z gumką w pasie w tylnej partii, co zwiększa swobodę ruchów oraz umożliwia lepsze dopasowanie. Dodatkowa możliwość regulacji w pasie dzięki guzikom oraz długości za pomocą szelek. Ogrodniczki ochronne mają liczne kieszenie: 1 na klatce piersiowej zapinana na rzep, 2 po bokach, z tyłu 2 zapinane na rzep, na nogawce na narzędzia oraz kieszeń boczna zapinana na rzep. Dodatkowe kieszenie na wkładki nakolannikowe KING BEE, końcówka do przypięcia kluczy. Tkanina: 65% poliester + 35% bawełna, gramatura 295-300 g/m2.

www.bhpsprzedaz.pl/niebieskie-ogrodniczki-robocze-pro-b.html

www.bhpsprzedaz.pl/spodnie-robocze-ogrodniczki-prob.html

SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI OCIEPLANE PRO-WIN-B Spodnie ochronne ocieplane ogrodniczki wykonane z tkaniny: powłoka 65% poliester, 35% bawełna o gramaturze 260 g/m2, wyściółka 100% poliester o gramaturze 180 g/m2, podszewka 100% poliester 190T o gramaturze 70 g/m2. Gumka w pasie w tylnej partii zwiększa swobodę ruchów oraz umożliwia lepsze dopasowanie.  Możliwość regulacji w pasie dzięki guzikom oraz długości za pomocą szelek. Liczne kieszenie: 1 na klatce piersiowej zapinana na rzep, 2 po bokach,
z tyłu 2 zapinane na rzep, na nogawce na narzędzia  oraz kieszeń boczna zapinana na rzep. Dodatkowe kieszenie na wkładki nakolannikowe KING BEE.  Końcówka do przypięcia kluczy.

 

Odzież spełnia wymagania normy EN340. Kategoria ochrony: I. Producent: REIS/LINIA PRO MASTER.

Polecana jest zwłaszcza dla branż: mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń, przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane), prace budowlane (montażowo-instalacyjne), rolnictwo i ogrodnictwo

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: tel: 22 8895774, 600910331

ZAMÓWIENIA: 

RABATY dla hurtowych zakupów!