Ochrona przed upadkiem z wysokości

OCHRONA PRZED UPADKIEM Z WYSOKOŚCI

SPRZĘT DO PRACY NA WYSOKOŚCI i GŁĘBOKOŚCI (marki PROTEKT, REIS)

Proponujemy Państwu sprawdzony od 10 lat, profesjonalny i solidny sprzęt do pracy na wysokości. Wyróżnia się on trwałością oraz wygodą użytkowania – odpowiednia konstrukcja zapewnia pełną swobodę ruchów, jednocześnie odpowiednio chroniąc przed upadkiem z wysokości. Wykonany jest zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa z nowoczesnych materiałów, takich jak poliamid, poliester i stal.

W ofercie znajduje się kilka tysięcy produktów, które doskonale się uzupełniają i w zależności od warunków pracy, mogą tworzyć odrębne, dopasowane do sytuacji rozwiązania chroniące pracownika przed upadkiem z wysokości.

To gwarancja bezpieczeństwa i pewności w każdej sytuacji.

Pracodawcy, którzy nie zabezpieczą odpowiednio swoich pracowników, narażeni są na surowe sankcje karne oraz ogromne odszkodowania finansowe. Aby uniknąć tragicznych skutków niewłaściwe rozumianych oszczędności.

ZABEZPIECZ PRACOWNIKA I MIEJSCE PRACY ODPOWIEDNIM SPRZĘTEM.

Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy pomogą w dobrze odpowiedniego sprzętu do konkretnej sytuacji na stanowisku pracy. Specjalizujemy się w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań asekuracyjnych chroniących pracowników przed upadkiem z wysokości na budowach (dobieramy zestawy niezbędnego sprzętu). Dotyczy to zarówno ochron indywidualnych jak i zbiorowych.

Przygotowujemy również rozwiązania dla nietypowych warunków pracy (np. nowoczesna architektura, niestandardowe konstrukcje). Nasi inżynierowie oraz specjaliści ds. BHP mogą dla Państwa przygotować również Instrukcję Bezpiecznego Wykonywania Robót (IBWR) dla tych rozwiązań oraz przeszkolić pracowników z użytkowania sprzętu.

Wielką zaletą tego rozwiązanie jest oszczędność pieniędzy – proponujemy optymalne rozwiązania (minimum sprzętu, który jednak zapewni całkowitą ochronę pracownikowi i nie będzie przypadkowym zakupem kilku szelek, linek itp.).

Indywidualny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości wymaga okresowych przeglądów kontrolnych, co najmniej raz w roku lub częściej w zależności od intensywności ich użytkowania.

Zapraszamy!

Zajrzyj do sklepu: OCHRONA PRZED UPADKIEM

Katalogi sprzętu do pracy na wysokości marki PROTEKT: POBIERZ