"> ');

O firmie

O FIRMIE

 WSPÓŁPRACA Z NAMI TO WIELE KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 

1. Bezpieczni pracownicy

Nasza odzież i pozostałe artykuły BHP spełniają rygorystyczne normy polskie i europejskie, posiadają odpowiednie certyfikaty, wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania.

2. Bezpieczne i higieniczne miejsce pracy

Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą na zorganizowanie bezpiecznego miejsca pracy dla pracowników wielu różnych branż. Oferujemy również specjalistyczne ochrony do pracy na wysokości i w podparciu oraz podczas użytkowania substancji niebezpiecznych.

3. Wydajniejsza praca --> większe zyski

Odpowiednio dobrana odzież robocza ułatwia pracę i czyni ją bardziej bezpieczną, wygodną i efektywniejszą; pracownik nie martwi się o własne zdrowie i życie, skupia się wyłącznie na pracy.

4. Oszczędność pieniędzy

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, co pozwala na realne zmniejszenie kosztów, pomagamy dopasować zamówienia do rzeczywistego zapotrzebowania – gwarancja, że nie wydasz więcej niż naprawdę jest to potrzebne. Dobrze dobrana odzież służy pracownikom dłużej i pozwala na zmniejszenie wydatków przeznaczonych na ten cel.

5. Oszczędność Twojego czasu i wsparcie dla inspektora ds. BHP

Pracę związaną z doborem ochron dla pracowników wykonamy za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam dane dotyczące danego stanowiska pracy, a ochrony dobierzemy dla Ciebie sami zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

6. Dodatkowa reklama

Odpowiednio zabezpieczony pracownik jest świetną wizytówką Twojej firmy, żywą i najlepszą reklamą.

7. Szybka realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy w ciągu 24 – 36 godzin przy dostępności towaru w magazynie. Zrealizowaliśmy wiele bardzo pilnych zamówień w ciągu kilku godzin!

8. Opieka po dokonaniu zakupów

Nie tracimy z Tobą kontaktu po zrealizowaniu zamówienia. Zawsze masz możliwość zwrócić się do nas z każdą kwestią, jaka będzie Cię nurtowała. Stawiamy na długotrwałą współpracę, a Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. W zakładce „Kontakt” zamieściliśmy wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

9. Markowe produkty do pracy

Cofra, 3M, Protekt, Leber&Hollman, Reis Workwear, Strzelce Opolskie i inne

10. Bezpieczne zakupy na odległość

Zawsze możesz być pewien, że dostaniesz od nas więcej niż jest to przewidziane prawem. Przestrzegamy przepisów dotyczących zakupów na odległość – nic nie ryzykujesz. Zawsze masz prawo zwrócić nam produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Masz na to aż 14 dni!